Microvida voert diagnostiek uit in samenwerking met vele partners. Een overzicht:

Onze ziekenhuizen: Adrz, Amphia, Bravis, ETZ en ZorgSaam

Microvida is van en voor de ziekenhuizen van Adrz, Amphia, Bravis, ETZ en ZorgSaam. Onze laboratoria zijn gehuisvest in deze ziekenhuizen en het grootste deel van de diagnostiek voeren we uit op aanvraag van medisch-specialisten uit deze ziekenhuizen. Microvida helpt ook met het opleiden tot artsen-microbioloog. Na het behalen van het artsenexamen duurt de opleiding tot arts-microbioloog vijf jaar. In de laboratoria van het Amphia en het Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis werken altijd 7 artsen in opleiding tot specialist. In Breda kunnen artsen de B-opleiding volgen (twee van de vijf jaar).

Onze artsen-microbioloog: MAMBZ

De artsen-microbioloog van MAMBZ zijn samen met de medische immunologen verbonden aan bovenstaande ziekenhuizen. Deze vijf ziekenhuizen werken nauw met elkaar samen op het gebied van inkoop, waarneming, capaciteitsverdeling, kennisuitwisseling en opleidingsmogelijkheden. De artsen-microbioloog zijn elke dag aanwezig op de laboratoria van Microvida, zijn 24/7 bereikbaar en medisch eindverantwoordelijk voor de diagnostiek.

Onze partner voor eerstelijns diagnostiek: Diagnovum

Diagnovum bedient alle huisartsen en andere zorgverleners van Tilburg tot en met Terneuzen. Zij verzorgen afname, logistiek en transport van materialen voor diagnostiek. Tevens zijn ze het klantcontact centrum voor alle aanvragers van diagnostiek buiten de ziekenhuizen. Voor Microvida is Diagnovum de partner voor onze serviceverlening aan alle zorgverleners buiten de ziekenhuizen.